דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

קורונה בפורטוגל, כן זה עדיין קיים: עדכון

מקרי הדבקה בנגיף הקורונה (Covid-19) נמצאים במגמת עלייה בימים האחרונים בפורטוגל, כך עולה מנתונים עדכניים של המנהל הכללי לבריאות (DGS). ביום שני נרשמו 208 מקרים חדשים, וביום שלמחרת עלה מספר המקרים ל-228.

על פי הנתונים, בימים שני ושלישי האחרונים נרשמו מעל 200 מקרי הדבקה חדשים בנגיף SARS-CoV-2. זאת לעומת ממוצע של 54 מקרים ליום ב-26 הימים הראשונים של החודש.

בפעם האחרונה שנרשמו מעל 200 מקרים ביום בפורטוגל היה ב-3 בינואר, עם 318 מקרי הדבקה. לפני כן, ב-27 וב-28 בדצמבר 2013, נרשמו 239 ו-241 מקרים בהתאמה. שלושת התאריכים מתייחסים לתקופה שלאחר חגי חג המולד וערב השנה החדשה, המתאפיינת בהתקהלויות גדולות.

גם מספר מקרי התמותה מהמחלה עלה בשבועות האחרונים: תשעה מקרים ביום שני ושבעה ביום שלישי. הממוצע בשבוע שבין ה-19 ל-26 במאי עמד על שני מקרי תמותה ליום. בפעם האחרונה שנרשמו מעל שבעה מקרי תמותה ביום היה לפני יותר מארבעה חודשים, ב-23 בינואר.

הנתונים מצביעים על מגמת עלייה מדאיגה בתחלואה ובתמותה ממחלת הקורונה בפורטוגל בימים האחרונים. יש לעקוב בדריכות אחר התפתחות המצב ולנקוט בצעדי מניעה הולמים על מנת לבלום את התפשטות הנגיף מחדש.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן