דסקטופ

ד' 22 מאי' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

שידור חוזר של 2019? מה הסיכוי לCOVID-2022 בפורטוגל ואירופה?

אנו נמצאים כיום במצב דומה מאוד לשנת 2019 בה סין הוצפה בחולי קורונה אשר המשיכו לטוס כרגיל והפיצו את המחלה ברחבי העולם.

סין אשר הודיעה לאחרונה שתוריד את כל מגבלות הקורונה ותאפשר לתושבים שלה לטוס ללא שום סייג חרף העובדה שהקורונה חוגגת דומה לערב התפשטות הקורונה בעולם בתחילת 2020.

פורטוגל החליטה ליישר קו עם המדיניות האירופית אשר בוחרת בשלב זה להמשיך לא לבצע בדיקות קורונה בשדות התעופה לכולם וביניהם כמובן: נוסעים המגיעים מסין.

COVID TEST PORTUGAL AIRPORT
COVID TEST PORTUGAL AIRPORT

כאמור בסין בקרב האוכלוסייה חולים רבים וסין הייתה שרויה במגבלות של סגרים עם מדיניות של מלחמה במגפת הקורונה בצורה אקטיבית, ההבדל היחיד הוא שכיום באירופה מרבית האוכלוסייה המבוגרת בלבד תחת חיסון עדכני נגד קורונה.

בפורטוגל מביעים חשש מחידוש המגפה בעולם ובפורטוגל בפרט שכן משרד הבריאות הפורטוגלי בחר ליישר קו עם האיחוד ולא לבצע בדיקות או להגביל טיסות מסין.

יחד עם זאת הצהיר משרד הבריאות הפורטוגלי שיישארו קשובים למצב הקורונה בסין ובאיחוד וכמובן בפורטוגל והם יפעלו בהתאם למצב במידת הצורך בפעולות מנע ובדיקות.

כנגד הזרם פועלת איטליה במשנה זהירות ומבצעת בדיקות קורונה לנוסעים המגיעים מסין, כמו כן ג'ורג'ה מלוני ראש ממשלת איטליה פועלת ללחוץ על האיחוד לשנות את המדיניות שכן פעולה רק של איטליה לבדה בבקרה על נוסעים המגיעים לסין עלולה להיות לא אפקטיבית כאשר שאר אירופה איננה משתפת פעולה עמה.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

[email protected]

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן