דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

דקטלון מעלה את השכר הבסיסי

דקטלון החליטה להעלות את שכר המינימום הבסיסי של כל העובדים האפקטיביים ל-900 יורו החל מינואר של השנה הבאה, ערך שבתוספת לסבסוד הארוחות עולה ל-1,040 יורו/ברוטו. הרשת גם תשנה את ערכי הכניסה לתפקידי ניהול ביניים בכ-9%.

jose_fonseca
חוסה פונסקה, מנכ"ל Decathlon Portugal

"הכישרון של הצוותים שלנו הוא ההון היקר ביותר שיש לנו, באחריותנו להגן עליו, לפתח אותו וליצור תנאים לביטוי במלואו", אומר חוסה פונסקה, מנכ"ל Decathlon Portugal.

רשת הספורט העלתה את שכר המינימום הבסיסי ל-900 יורו/ברוטו, שעולה עם סבסוד הארוחות ל-1,040 יורו. לסכום זה ניתן להוסיף את "בונוסי הביצוע החודשיים (0% עד 20% משכר הבסיס), המביאים את הסכום החודשי המינימלי ל-1,220 אירו. לערך זה עדיין ניתן יהיה להוסיף תשלומי ותק ושנים-עשר מסבסוד חגים וחג המולד", מפרטת החברה.

עובדי דקטלון קופצים משמחה

בעקבות איקאה – שהחליטה להעלות את שכר הכניסה ל-1,000 יורו ב-2023 – תעלה לידל את שכר הכניסה של מפעילי החנויות והמחסנים ב-10%, שהחל מינואר של השנה הבאה יתחילו להרוויח 820 יורו ברוטו – וממרקאדונה – הרשת תעלה את שכר הכניסה של העובדים ב-11%, שיקבלו לפחות 1,034 יורו ברוטו מדי חודש.

השנה חילקה דקטלון שתי משכורות נוספות – בסך הכל 1.9 מיליון יורו, "הסכום הגבוה ביותר אי פעם" – כבונוס, סכום המייצג 10% מההכנסה השנתית של כל עובד.

שכר מינימום הינו 740.83 EUR כיום בפורטוגל כך שמדובר בעליית שכר מכובדת מאוד, כיום שכר המינימום בפורטוגל נמוך מאוד ביחס לשאר מדינות אירופה המפותחות, שכר המינימום הפורטוגלי הוא אתגר עבור המהגרים החדשים. כיום מרבית המהגרים הישראלים בפורטוגל עובדים בעבודה מהבית בשכר גבוה מישראל או מפתחים עסקים מקומיים.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן