דסקטופ

ב' 15 יול' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

המעבר שלי לפורטוגל קיבל משמעות דווקא דרך העיסוק שלי – עדן טיסון

לפורטוגל הגעתי לפני כמה שנים בודדות לא היה לי תכנון להגיע בכלל דווקא לפורטוגל אני הייתי במהלך מסע בחיים של טיולים בעולם לבד ושל לתפוס הזדמנויות. אחד מזיכרונות ילדותי הבלתי נשכחים היה הרגעים שחיפשתי לטייל לבד וללכת "לאיבוד" בגיל צעיר הייתי יוצאת מהשער של הבית ומקומות אחרים ונעלמת למשפחה וחברים באופן קבוע כמעט. אהבתי לחקות אהבתי לטייל אהבתי להרגיש את העולם אבל היה תמיד מי שמצא אותי ו"הפריע לי".

הגשמה עצמית ואהבה בפורטוגל

עם השנים הבנתי שמשהו חסר לי, מקורות העבר הזכירו לי את התחושה על זיקה חזקה ביני לבין חקירה במרחב זה הטבע שלי לחקור לנסות ללכת בדרכים לא מוכרות אז הגעתי גם לפורטוגל מה שהיה שונה בפורטוגל ממקומות אחרים שטיילתי היא העובדה שבפורטוגל לימים התמזל מזלי ופגשתי כאן בחור שרציתי עוד מהארץ אהבתי אותו כי ידעתי שאנחנו מאוד דומים והוא גם אמיץ והעביר את חייו למדינה חדשה אוהב לחקור וחכם נורא. ידעתי שלצידו ובמדינה חדשה אני יכולה להגשים את עצמי ואת החופש שלי ולשוטט ולחקור כמה שאני רוצה.

אני ובן הזוג שלי תמיד אוהבים לטייל בטבע אפילו יחפים
אני ובן הזוג שלי תמיד אוהבים לטייל בטבע אפילו יחפים

חשוב לי מאוד שהמטיילים איתי ירגישו שהם חווים את פורטוגל דרך עיניי מתוך הבנה שלי שכל מטייל הוא ייחודי, ואני מציעה חוויות שתואמות לתחומי עניין והעדפות מגוונות. אני חושבת שמה שהכי מיוחד בסיורים שלי שהמדריכה נהנית לא פחות מהמטיילים, הסקרנות והחקר זה מה שמוביל אותי תמיד ואלך בשביל זה עד הסוף, ככה גם בטיולים אתם תשמעו גם על הידע הכי עמוק ואזוטרי של המקומות שבהם נבקר ולא רק ידע כללי ותופתעו לגלות דברים מרתקים.

פרחי הקמילס הקסומים שנופלית מן העצים בסינטרה כאשר מתחלפת העונה
פרחי הקמילס הקסומים שנופלית מן העצים בסינטרה כאשר מתחלפת העונה

בתור מישהי שלמדה מדעי המדינה ויחסים בינלאומיים באוניברסיטה הפתוחה אני יכולה להעיד שהטיולים והמסעות הם האוניברסיטה של החיים.

כיום אני גרה בליסבון החיים בליסבון מרגשים עבורי והאמת שהרבה בזכות האנשים ובעיקר מישראלים שאני מדריכה. אני מכירה ופוגשת אנשים מכל רחבי העולם כמעט בפורטוגל אבל אני רוצה לשתף סוד בתור מישהי שעושה סיורים פרטיים הדינמיקה עם הישראלים והאנרגיה היא הטובה ביותר, אנשים מקסימים ואנושיים. ואת זה גילתי דווקא לא בארץ רק שטסתי רחוק נחשפתי לקסם שבעם שלנו כנראה שפורטוגל עושה להרבה מבנינו טוב.

גם ילדים תמיד נהנים בסיור. אוכל, שמש, יחד, מקומות פתוחים, רחובות צבעוניים הסברים יוצרים גיבוש משפחתי נהדר
גם ילדים תמיד נהנים בסיור. אוכל, שמש, יחד, מקומות פתוחים, רחובות צבעוניים הסברים יוצרים גיבוש משפחתי נהדר

פורטוגל היא גם לגמרי יעד החלומות יש במדינה הזו באמת הכל והיא אטרקטיבית למטיילים אם אתם חובבים היסטוריה יש כאן טירות בנות מאות שנים, עיירות היסטוריות ואתרי מורשת עולמית של אונסקו, יש קניות בזול מאוד ואופנה אירופאית, פורטוגל היא גן עדן לחובבי השופינג. אוכל וקניות בסופרים בתקציב נמוך ויינות, פירות, גבינות, ודגים במחירים ללא תחרות זה כבר ידוע שפורטוגל היא ארץ הפלאות של יינות מובחרים שנמכרים כמו מים (וגם המחירים הכי טובים). אטרקציות רבות המוזיאונים והפארקים המדהימים והקסומים ביותר שביקרתי בהם והכל נגיש ובמחיר סביר להפליא.

בנוסף יש למקום קשר כ"כ חזק גם ליהדות, לא סתם יותר מ-150 אלף ישראלים קיבלו את האזרחות. אני מרגישה שליחות לבוא ולספר לכם על המדינה, במיוחד בזמן הזה, כי מה שווה להסתובב ולהסתכל בלי לדעת. בין אם זה הביקור הראשון או הרביעי שלכם אל תהססו וקחו סיור פרטי איכותי ומושקע המסע הזה יהיה מלא בגילוי שמחה ואהבה לפורטוגל.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן