דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

Microsoft Portugal משיקה מתחם עבודה בליסבון ואירוע הפתיחה בעוד יומיים, אל תפספסו!

מיקרוסופט פורטוגל עורכת אירוע אשר יפגיש, ביום חמישי הקרוב, ה-23 בפברואר, יותר מ-60 מייסדי סטארטאפים ויזמים במשרדיה ב-Parque das Nações, ליסבון. היוזמה שמה לה למטרה לקדם שיתוף חוויות בין משתתפי ועובדי חברות הטכנולוגיה בפורטוגל.

האירוע הוא חלק מ"ימי חמישי המשותפים". ביוזמת האגונים הבאים:

Associação Portuguesa de Startups

Made of Lisboa

alphaCoimba

Acredita Portugal

Acredita Portugal

CMX Connect Portugal

Grow Remote, Croissant

CreativeMornings Lisbon

Startup Grind Lisbon

Lisbon Digital Nomads

Nomadx

אירוע Coworking ענק ב-23 בפברואר בעוד יומיים


היוזמה מכוונת לעובדים מרחוק גם כן ולנוודים דיגיטליים המחפשים חלל עבודה משותף. מיקרוסופט פורטוגל תפתח את דלתות המתקנים שלה לסטארטאפים שירצו לעבוד מהמשרדים שלה.

כדי להשתתף ביוזמה זו, על קהילות הסטארטאפ והיזמים להירשם באתר (ההרשמה נפתחת ב-13:00 ב-20 בפברואר). הפעילות, מספר המקומות הפנויים מוגבל וכן ללא תשלום. האירוע יתקיים בין השעות 9:00-18:00.

מיקרוסופט מחזקת את מחויבותה למודל העבודה הגמיש


עבור מיקרוסופט, עתיד העבודה הוא היברידי. עוד לפני עולם הקורונה, עובדי הטכנולוגיה יכלו לבחור את אופי העבודה שהכי נוח להם, בין אם זה מהבית, מהעבודה מרחוק או מהמשרדים.

הטכנולוגיה ממשיכה להניע את מערכת היזמות האקולוגית


מאז 2018, מיקרוסופט עוזרת להגביר את מערכת היזמות האקולוגית בעולם. זה עושה זאת באמצעות Microsoft for Startups. היוזמה, המאפשרת האצה של אלפי סטארטאפים טכנולוגיים, תוך מינוף רשת שותפים גלובלית, קיימת כיום ב-140 מדינות, כולל פורטוגל.

בין 2020 ל-2022 בלבד, במסגרת מזכר ההבנות שהוקם עם ממשלת פורטוגל, יישמה מיקרוסופט שתי תוכניות האצה עסקית ("Fintech 365" ו-"Portugal SES"). תוכניות שיצרו 11 הזדמנויות עסקיות בין לקוחות לסטארטאפים לאומיים ובינלאומיים.

היוזמה "פורטוגל מ-Startup to Startup", בשיתוף עם Startup Portugal ו-Beta-i, כבר ייצגה השקעה של יותר מ-750 אלף דולר ב-Azure Credits.

נזכיר שיוזמה זו הושקה במרץ 2022. מרכז מייסדי ה-Microsoft for Startups Founders היא תוכנית שמטרתה לתמוך בסטארט-אפים באמצעות משאבים טכניים ומסחריים המסייעים להאיץ את התרחבותם בת-קיימא.

נכון לעכשיו, יותר מ-150 חברות סטארט-אפ פורטוגזיות כבר חלק מהתוכנית הזו. גם בשנה האחרונה, ובמטרה להגביר את שיתוף הידע בין אקוסיסטם היזמות.

מסיבה זו, מיקרוסופט נכחה באירועי התייחסות כגון Web Summit. אירוע בו היא נתנה במה ל-20 סטארטאפים מתוכנית Microsoft for Startups Founders Hub שלה, וב-Building The Future, באמצעות יוזמת Startup World.

לינק להרשמה

לינק הודעה לציבור של הידיעה

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן