דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

פפסיקו פורטוגל משקיעה 8.15 מיליון דולר כדי להפחית את פליטת הפחמן בפורטוגל

פפסיקו פורטוגל הודיעה על השקת פרויקט חדש במפעל החטיפים Carregado המיישר קו עם אסטרטגיית הקיימות של PepsiCo Positive (pep+). השקעה של 8.15 מיליון דולר במיכל ביולוגי חדש תהפוך פסולת אורגנית לביוגז, ותפחית את פליטת הפחמן הכוללת.

פרננדו מוראגה, המנהל של פפסיקו בפורטוגל

בנוסף להשגת הפחתה של 30% בפליטת הפחמן, יסייע המדכל ביולוגי גם בהפחתת צריכת הגז, ויאפשר למתקן להשתמש בביוגז המיוצר בתהליך העיכול האנאירובי ישירות כדלק. בשלבי הייצור השונים ולצורך הניקוי. של קווי ייצור.
פרננדו מוראגה, המנהל של פפסיקו בפורטוגל, אמר: "אנו גאים להתחיל את השנה עם ההכרזה על פרויקט חלוצי זה בדרום אירופה, המהווה צעד מרכזי בתהליך השינוי לקראת שרשרת ערך. חיובי. עם ביולוגי חדש, נפעל בצורה יעילה יותר עם כדור הארץ על ידי יצירת פתרונות אנרגיה חלופיים".

מפעל Carregado של PepsiCo


מאז 2012, מפעל קרגאדו מסתמך על מערכת הפקת ביו-גז שאפשרה לו להפחית את צריכת החשמל שלו ב-50%. היא יישמה פרויקט לשימוש חוזר בחום בתנורים המשמשים לייצור הדוריטוס, מה שמאפשר להחזיר את האנרגיה שבדרך כלל מבוזבזת על ידי הארובות ולהפוך אותה לקיטור. זה אפשר למפעל להפחית את צריכת הגז הטבעי שלו ב-5%.

למרות שפפסיקו כבר משתמשת בחשמל ממקורות ברי קיימא בכל המתקנים שלה בפורטוגל. בסוף 2022 הודיעה החברה על הסכם רכישת חשמל (PPA) עם מובילת האנרגיה העולמית איברדרולה. על פי תנאי ה-PPA, חברת החשמל תספק 100% חשמל מתחדש לכל מרכזי חברת המזון והמשקאות הרב לאומית בספרד ובפורטוגל.

המחויבות של פפסיקו להפחתת פליטות

פפסיקו התחייבה להגביר את מאמציה להפחית את פליטת הגזים שלה ביותר מ-40% עד 2030 ולהשיג אפס פליטות נטו עד 2040, עשור לפני הסכם פריז. פפסיקו מתכננת להפחית את פליטת גזי החממה ב-75% בפעילותה הישירה ו-40% בפעילותה העקיפה עד 2030. יחד, פעולות אלו צפויות לתרום להפחתה של יותר מ-23.5 פליטות ברחבי העולם.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן