דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

האקווריום של ליסבון

נופשים בפורטוגל? מוזמנים לבקר באקווריום של ליסבון. חגיגה של מעל 5 מיליון ליטר של מי ים, המשמשים בתי גידול ליצורים ימיים. האקווריום בליסבון, מסייע לשימור בעלי חיים ימיים הנמצאים בסכנת הכחדה.

האקווריום של ליסבון מושלם למשפחות

באקווריום של ליסבון, יש עולם של יצורים תת ימיים עשיר ומפותח. ישנם דגים, עופות, וחיות ים. מסלול הסיור, מותאם עבור נכים. אפשר לשכור לסיור אוזניות, בו תשמעו הסבר והדרכה על האקווריום. כמובן, אפשר להצטרף אל קבוצת סיור מודרך. במתחם יש כספומט, ולוקרים עבור המבקרים, ומתקנים לקשירת אופניים.

הכירו את העולם הימי של האקווריום

באקווריום של ליסבון, יש עולם של יצורים תת ימיים עשיר ומפותח. ישנם דגים, עופות, וחיות ים. מסלול הסיור, מותאם עבור נכים. אפשר לשכור לסיור אוזניות, בו תשמעו הסבר והדרכה על האקווריום. כמובן, אפשר להצטרף אל קבוצת סיור מודרך. במתחם יש כספומט, ולוקרים עבור המבקרים, ומתקנים לקשירת אופניים.

משפחת הפינגווינים

פופין אטלנטי

שמעתם על פופין אטלנטי? זהו עוף ימי ממשפחת הפינגווין. ברוב הזמן, העוף שוחה בים. אך בימות הקיץ החמים, הוא ייצא אל חוף הים.

פינגווין רוקחופר דרום

בני הזוג של פינגווינים רוקחופר דרום, מטפלים בצורה מעניינת בגוזל הצעיר. האב הזכר מטפל בגוזל הקטן, בעוד האם הנקבה צוללת בים, ומחפשת לו מזון. על מנת לשמר את מין זה של הפינגווינים ולהגביר את הרבייה שלו, הביאו זוגות של פינגווינים אלו לאקווריום.

פלאי האלמוגים ופרחי הים

באקווריום ליסבון, תוכלו למצוא מינים רבים של אלמוגים בצבעים שונים, ופרחי ים. חלק מהם, בסכנת הכחדה עולמית. נסקור מעט ממינים אלו:

כלנית ים

פרח תת ימי של זרועות לבנים. בבסיס של הזרועות, יש עמוד ירוק.

אלמוג שורש המוח

בביקור באקווריום ליסבון, תוכלו לראות מושבות של אלמוגי שורש המוח, אשר התפתחו באקווריום במהלך השנים.

כוכבי ים

כוכבי הים, הובאו לאקווריום ליסבון מהאוקיינוס של קליפורניה. כוכבי הים, משייטים בטבע הפתוח בתוך יערות אצות. ישנם גוונים שונים של כוכבי ים.

מינים וצבעים שונים של דגים באקווריום.

בין יערות האלמוגים, שטים מינים שונים של דגים. חלקם קטנים, ובעלי שילוב צבעים מיוחד.

צפרדעים.

באקווריום ליסבון, יש מינים מגוונים של צפרדעים. חלקם בצבעים שונים של ירוק. אך, ישנם גם צפרדעים בצבעים אחרים כמו אפור ושחור.

רוצים לאכול במהלך הסיור?

במתחם האקווריום, יש מסעדה המתפרסת על אורך של 400 מ"ר. במסעדה, יש תפריטים מגוונים ברמת איכות גבוהה. תוכלו להזמין במסעדה מאכלי דגים שונים בסגנון ים תיכוני.

חנות המתנות של האקווריום.

רוצים להביא הביתה מזכרת מהסיור באקווריום? תוכלו להיכנס אל חנות המתנות, ולקנות מזכרת. חנות המתנות נפתחה 20 שנה אחרי פתיחת האקווריום.

קונצרט לתינוקות.

באקווריום, יש מתחם מיוחד עבור פעוטות ותינוקות. תוכלו לשבת איתם, וליהנות במופעים מוזקלים מיוחדים לילדים. בחדרים אחרים, מתקיימים מופעים לילדים גדולים יותר.

לישון עם "שארק".

רוצים חוויה לילית באקווריום? תוכלו לשכור מתחם שינה באקווריום. עליכם להביא שקי שנה. תוכלו לפני שנת הלילה, לראות את הדגים שטים להנאתם באקווריום.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן