דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

פסטיבלי מאכלים מוזרים, נפלאים ומאוד ספציפיים

6.º Festival Internacional do Ouriço-do-Mar

פורטוגל לוקחת ברצינות רבה את הגסטרונומיה שלה – לא רק המסעדות שלה עם כוכבי מישלן, אלא גם את המנות המסורתיות הכפריות שלה והמוצרים המעולים שלה.

Sea urchin, served at a festival in EriceiraJORGE SIMÃO SIMON SAYS STUDIO

 

Sea urchin, served at a festival in EriceiraJORGE SIMÃO SIMON SAYS STUDIO

אנשים לא מדברים רק על דובדבנים, הם מדברים על דובדבנים מעיר ספציפית. הם גם נוסעים למרחקים ארוכים (טוב, יחסית – זו מדינה קטנה) כדי לאכול את הדובדבנים האלה, או העגבניות, הבטטה או הגבינה.

עבור המבקרים, זהו אזור טוב ללכת מעבר למסלול הרגיל של ליסבון-פורטו-אלגרבה. למרות שהמסלולים הרשמיים – מצגות, בישול ראווה, טקסי פרסים – מתנהלים בדרך כלל בפורטוגזית, כולם מוזמנים ואוכל טוב אינו זקוק לתרגום.

Cornbread dishes in MoraTURISMO DO ALENTEJO

 

Cornbread dishes in MoraTURISMO DO ALENTEJO

מה-22 עד ה-30 באפריל, בואו לטעום ממטעמי החוף שלנו. המהדורה ה-6 של פסטיבל קיפודי הים הבינלאומי מפגישה בין גסטרונומיה ומדע באריסיירה, ומכירה את המוצר הטיפוסי הזה ואת כל הפוטנציאל שלו, כולל תערוכה גסטרונומית, בישול ראווה, טעימות וכנסים טכניים.

בשוק העירוני של אריסיירה, בתאריכים 23 ו-30 באפריל, יתקיימו בישולי ראווה וטעימות בנוכחות נציגי המאסטר בחדשנות וקולינריה של בית הספר לתיירות ואירוח אסטוריל, נציגי ההכשרה בבישול. ומאפה של איגוד הטבחים המקצועיים מפורטוגל והשפים רודריגו אנאלקטו, ג'סיקה טורס, מיגל ברטולו, פדרו בינוטי, דניאל צ'נסי והוגו גררה, בנוסף לנונו נוברה.

Casa de Cultura Jaime Lobo e Silva, באריסיירה, יארח גם, ב-30 באפריל, מהדורה נוספת של הכנסים הטכניים, שבה מספר חוקרים יתנו את תרומתם על הפרויקטים Ouriceira Mar ו- Ouriceira Aqua, בין היתר.

במקביל, המופע הגסטרונומי מתקיים בין ה-22 ל-30 באפריל, ב-22 מסעדות משתתפות. גלה את הדרכים השונות להכנת המומחיות הגסטרונומית הזו.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן