דסקטופ

ד' 17 אפר' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

רונאלדו היה נתון ל'חרם פוליטי' במונדיאל, אומר נשיא טורקיה

רונאלדו הוא מישהו שמתומך בעניין הפלסטיני, אומר רג'פ טאיפ ארדואן, כריסטיאנו רונאלדו היה נתון ל"חרם פוליטי" במונדיאל 2022, על פי נשיא טורקיה רג'פ טאיפ ארדואן.

הנשיא הטורקי, שהדגיש כי לא ניתן להשוות את ליונל מסי מארגנטינה וכריסטיאנו רונאלדו הפורטוגלי, אמר ביום ראשון כי האחרון היה נתון ל"חרם פוליטי" במונדיאל.

"הם בזבזו את רונאלדו. למרבה הצער, הם הטילו עליו חרם פוליטי. שליחת כדורגלן כמו רונאלדו למגרש כשנותרו 30 דקות בלבד למשחק הרסה לו את הפסיכולוגיה ולקחה ממנו את האנרגיה", אמר רג'פ טאיפ ארדואן באירוע עם נוער במזרח מחוז ארזורום בטורקיה.

"רונאלדו הוא מישהו שעומד למען המטרה הפלסטינית", הוסיף.

הנשיא הטורקי, שהדגיש כי לא ניתן להשוות את ליונל מסי מארגנטינה וכריסטיאנו רונאלדו הפורטוגל, אמר ביום ראשון כי האחרון היה נתון לאיסור פוליטי במונדיאל.
הנשיא הטורקי, שהדגיש כי לא ניתן להשוות את ליונל מסי מארגנטינה וכריסטיאנו רונאלדו הפורטוגל, אמר ביום ראשון כי האחרון היה נתון לאיסור פוליטי במונדיאל.

השחקן בן ה-37 נכנס כמחליף במחצית השנייה של משחק רבע גמר גביע העולם מול מרוקו בו הפסידה פורטוגל 1-0. הוא גם היה על הספסל כדי לפתוח בשמינית הגמר מול שוויץ, והופיע כמחליף.

רונאלדו, השחקן היחיד שהבקיע בחמישה מונדיאלים, חווה את העצב הגדול של ההדחה מהמונדיאל האחרון שלו ולא הצליח לעצור את דמעותיו כשצעד במסדרון חדר ההלבשה.

בנוסף לכישרון הכדורגל שלו, רונאלדו נחשב לאדם רגיש, המביע תמיכה באנשים מדוכאים ברחבי העולם.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

[email protected]

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן