דסקטופ

ב' 15 יול' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

תוכנית הפנים של פורטוגל: השקעה של 6.6 מיליארד אירו, 34,000 משרות

השקעות של 6.6 מיליארד אירו שאושרו בפורטוגל במסגרת תוכנית הממשלה לשיפור הפנים הצילו או יצרו 34,000 מקומות עבודה, אמרה השרה ללכידות הטריטוריאלית אנה אברונוסה.

השרה ללכידות הטריטוריאלית אנה אברונוסה Ana Abrunhosa
השרה ללכידות הטריטוריאלית אנה אברונוסה Ana Abrunhosa

בתום מועצת שרים השבועית , שהתקיימה ביום חמישי בקסטלו ברנקו, חשפה גב' אברונוסה גם כי הצעדים שנועדו למשוך אנשים פנימה, בפרט תוכנית "Regressar" (החזרה) המיועדת למהגרים, משכו 2,800 איש אל שטחי הפנים של פורטוגל.

תוכנית "עבודה בפנים", למשל, מציעה לכל היותר 4,800 אירו מענק לאנשים שעוזבים את אזורי החוף של פורטוגל כדי להתיישב בשטחי הפנים של המדינה, בעוד שתוכנית "Regressar" (החזרה) מעניקה מענק סבסוד של עד 7,600 אירו לאנשים המגיעים מחו"ל ומתיישבים. בתוך פורטוגל במרכז.

לדברי השרה, מחוז קסטלו ברנקו היה המבוקש ביותר על ידי אנשים שעברו מהחוף לפנים המדינה, כאשר כ-300 איש נהנו מתמריץ כלכלי ממשלת פורטוגל.

גברת אברוהוסה גם ציטטה נתונים על תמיכה עסקית במסגרת תוכניות תמריצים פנימיות, שמראים ש-3,000 פרויקטים אושרו בשטחים אלה, בהשקעה משולבת של 3 מיליארד יורו.

התוכנית לשיפור הפנים אושרה על ידי מועצת השרים ביולי 2018 ושונתה ב-2021.

הממשלה החליטה לחדש את קיום ישיבות הממשלה ברחבי פורטוגל; ביומיים האחרונים, כמה מחברי הממשלה ביקרו בעיריות במחוז קסטלו ברנקו, כחלק מיוזמת "ממשלה קרובה יותר".

היוזמה של ממשלה שמבקרת בכול פורטוגל החלה בתחילת 2020, אך פורטוגל נאלצה להפסיק אותה עקב תחילתה של מגיפת קוביד-19, לאחר פגישה אחת בלבד במחוז בראגנסה.

https://www.programaregressar.gov.pt/

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן