דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

TAP Air Portugal משחזרת קווי תעופה מלאים לברזיל

לאחר שנתיים של מגיפה וצמצום פעילות תעופה חברת טאפ חוזרת במלוא העוצמה לברזיל. חברת התעופה מפעילה כעת את כל הקווים ששירתה באפריל 2019 ואף הוסיפה טיסות נוספות בקווים ספציפיים.

TAP אייר פורטוגל היא אחת מהחברות הבינלאומיות החשובות בשוק הברזילאי. חברת התעופה מספקת קישור ישיר לפורטוגל ולאירופה, ומעסיקה את צי הטיסות הארוך שלה כמו משפחת איירבוס A330, אך גם צרים כמו ה-Airbus A321neo, והיא משמשת מטיילים רבים הטסים בין שתי המדינות דוברות פורטוגזית. לחברת התעופה הפורטוגלית מתוכננות הקיץ יותר מ-7,000 טיסות טרנס-אטלנטיות A321.

בשנת 2019, לפני מגיפת COVID-19, טאפ הייתה חברת התעופה השלישית בגודלה בברזיל בשוק הבינלאומי, אחרי LATAM ו-GOL. באותה שנה נשאה חברת התעופה כמעט 1.8 מיליון נוסעים עם נתח שוק של 7.43%. עם זאת, המשבר השפיע עמוקות על התוצאות התפעוליות של TAP שנשאו רק 537,432 בשנת 2021, כמעט שליש מרמותיה שלפני המגפה (אם כי היא הפכה לחברת התעופה הבינלאומית השנייה בגודלה בברזיל, עם נתח שוק של 11.22%).

חזרה במלוא העוצמה

החל מאפריל 2022, TAP Air Portugal שיחזרה לחלוטין את פעילות הטיסה שלה בברזיל. טאפ מתכננת 65 טיסות שבועיות בין פורטוגל לברזיל החודש, אחת פחות מ-66 שהיו לה באותו חודש של 2019. היא גם החזירה את קיבולת המושבים, והעמידה למעלה מ-18,300 מושבים זמינים מדי שבוע בין שתי המדינות.

TAP Portugal גם שיחזרה את 12 המסלולים שהיו לה בשוק הטרום-מגיפה, כולל עשרה מליסבון ואחד מפורטו.

המסלול החשוב ביותר של TAP פורטוגל מחבר את ליסבון עם סאו פאולו גוארולהוס, עם שתי טיסות יומיות. אלו הם המסלולים של TAP בין שתי המדינות:

מליסבון: בלם (שתי טיסות שבועיות), ברזיליה (חמש טיסות שבועיות), בלו הוריזונטה (שש טיסות שבועיות) פורטלזה (שש טיסות שבועיות), ריו דה ז'ניירו (עשר טיסות שבועיות), סאו פאולו (14 טיסות שבועיות), נטאל ( חמש טיסות שבועיות), פורטו אלגרה (שלוש טיסות שבועיות), רסיפה (שבע טיסות שבועיות), וסלבדור דה באהיה (חמש טיסות שבועיות).

מפורטו: ריו דה ז'נרו וסאו פאולו, עם טיסה שבועית אחת כל אחת.
TAP הוסיפה טיסות בקווים מליסבון לבלו הוריזונטה, פורטלזה, ריו דה ז'נרו ונטאל. בינתיים, חברת התעופה עדיין צריכה לשחזר במלואה את הקישוריות הטרום-מגיפה שלה לסאו פאולו, פורטו אלגרה והנתיבים מפורטו.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן