דסקטופ

ו' 21 יונ' 2024

חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

מובייל

איקאה מציעה 278 נקודות טעינה בפורטוגל

יחד עם גלפ, רשת הרהיטים השוודית יצרה את הרשת הפרטית הגדולה ביותר של עמדות טעינה בפורטוגל. מצפון לדרום, החניונים מציעים 278 נקודות טעינה.

איקאה וגאלפ הצטרפו כדי ליצור את רשת הטעינה הפרטית הגדולה ביותר עבור רכבים חשמליים בפורטוגל, והתקינו בסך הכל 278 נקודות טעינה בחניונים של רשת הריהוט והדקורציה השוודית. אבל לא רק הלקוחות של המשטח המסחרי הזה יוכלו לטעון מצברים בזמן שהם יוצאים לקניות. לטענת שתי החברות, גם עובדי איקאה וטנדרי הפצה כלולים בתוכנית זו של פתרונות טעינה, הזמינים באלפראג'יד, לורס, לולה, מטוסינהוס ובראגה, וכן במרכזי הקניות מרשופינג מאטוסינהוס ואלגרבה.

שותפות זו עם Galp תואמת את החזון של איקאה ואסטרטגיית הקיימות שלנו ליצור חיי יומיום בריאים וברי קיימא יותר עבור רוב האנשים. עבורנו, מדובר באיזון בין צמיחה כלכלית להשפעה חיובית על כדור הארץ ועל אנשים. אנחנו רוצים להמשיך לעבוד כדי לעורר הרגלים ברי קיימא יותר באורח חיים ובצריכה, ולקדם את המעבר לניידות חשמלית עבור העובדים, הלקוחות והשותפים שלנו", אומרת אנה ברבוסה, אחראית על קיימות באיקאה פורטוגל.

נקודות הטעינה שמספקת Galp לאיקאה כוללות מטעני זרם חילופין של 7.4 ו-22 קילוואט (AC) ו-60 קילוואט זרם ישר (DC), ובכך מכסים צרכי טעינה שונים. כדי לחגוג את השותפות הזו, גלפ מציעה למשתמשי המטענים הללו, עד סוף חודש זה, את החלק הקשור למפעיל נקודות הטעינה (OPC), התואם את הסכום שנגבים בדרך כלל עבור אספקת עמדת הטעינה, למעט תעריף EGME.

"זו התגובה שהשוק מבקש – בהתחשב במגמה הבלתי הפיכה של חשמול ניידות – ושותפויות מסוג זה הן שמכבדות את המחויבות שעשינו במטרה שלנו: אנחנו רוצים לשקם את העתיד ביחד", אמר מנהל התפעול של גלפ. , תרזה אבקסיס, והוסיפה כי החברה "שואפת להגיע ל-2025 עם 10,000 נקודות טעינה בחצי האי האיברי". כרגע, בפורטוגל לבדה, לגאלפ יש כבר 2000 נקודות טעינה מבצעיות.

במידה ויש לכם עדויות ומידע לשתף אותנו בנושא אתם מוזמנים לשלוח אותו אלינו  למייל של המערכת:

ne**@po************.com

אוהבים את פורטוגל ? שתפו בקליק

מאמרים נוספים

רוצים לדבר עם המומחים שלנו ?

השאירו פרטים ונחזור אליכם

דילוג לתוכן